KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088307
nr 1208 8307
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Hus. Signerad, daterad -66. Olja på duk, 60x73 cm, oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:28:57
100 kr
150 kr
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona
Lis Husberg (f. 1920)